چیدمان فضای داخلی رستوران

چیدمان فضای داخلی رستوران

چیدمان فضای داخلی رستوران

انتخاب ابعاد صندلی و میز مناسب جهت رستوران بستگی زیادی به نوع و میزان فضای موجود دارد. در این انتخاب حتما می بایست به فاصله مفید و استاندارد مابین هر جزیره میز و صندلی با جزیره دیگر توجه نمود زیرا این مسئله در راحتی و احساس امنیت و راحتی حضور مشتری بسیار تاثیرگذار خواهد بود. برخی صاحبان رستوران با این فرض که هرچه تعداد میزها بیشتر باشد مشتری بیشتری مراجعه خواهد کرد و موجبات فروش بیشتری خواهد شد فاصله میان میزها را از هم دیگر کم کرده و به تعداد آنها می افزایند. اما جالب است بدانید این مسئله پس از مدت کوتاهی تاثیر خود را نشان داده و زمینه کاهش مشتری را فراهم خواهد کرد چرا که بر اساس تحقیقات، بسیاری از افراد، رستوران های شلوغی که میزها بیش از حد به هم نزدیک شده اند و فاصله کمی بین آنها رعایت شده را نمی پسندند. همچنین در این حالت، پرسنل رستوران نخواهند توانست به راحتی میان فضاهای مختلف در رفت و آمد باشند. پس حتما توصیه می شود به فاصله میان میزها از یکدیگر توجه نموده و تا حد امکان تعداد میز و صندلی ها را کاهش دهید.

با توجه به همین موضوع، شرکت مبلمان پاندا به جهت افزایش تنوع و همچنین قابل انتخاب بودن میز مناسب با توجه به فضای کاری هر مجموعه، اقدام به تولید میزهای سفارشی در هر ابعاد و فرمت شکلی خاصی از جمله میز دایره، مربع، مستطیل، نیم دایره هلالی و ... می نماید.

در حالت استاندارد، فاصله میان میزها، حدود یک متر و سی سانتیمتر می باشد و فضای مورد نیاز هر صندلی 1/5 تا 2/5 متر مربع است.

در این باره شما می توانید ضمن تماس با واحد طراحی پاندا، از نظر کارشناسان این مجموعه استفاده نمایید.

 

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

شما میتوانید جهت افزایش اطلاعات خود، مقالات زیر را نیز مطالعه نمایید:

ویژگیهای یک صندلی خوب 

ابعاد استاندارد میز و صندلی ناهار خوری

چیدمان فضای داخلی رستوران

مبلمان فلزی

تولید کالای سفارشی و خاص

آیا تا به حال نام این رنگ ها رو شنیده اید؟! (قسمت اول)

تست جوش در ساخت صندلی، چیست؟

چگونه کیفیت صندلی های مختلف را تشخیص دهیم؟

یک صندلی استاندارد شامل چه ویژگی هایی است؟