مصاحبه نشریه اقتصاد با مدیرعامل پاندا

مصاحبه نشریه اقتصاد با مدیرعامل پاندا

مصاحبه نشریه اقتصاد با مدیرعامل پاندا

شرکت پاندا به مدیر عاملی عباس قاسمی، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد،تجربه کار به عنوان مدیر بازاریابی و مشاور مالی یکی از شرکت های را داشت، به پشتوانه این تجربه و با ایده های خلاقانه خود پاندا را تاسیس کرد.   تاریخچه و اهداف شرکت درباره تاریخچه و اهداف شرکت تحت مدیریت‌تان […]

نویسنده: مدیر سایت
تاریخ: 1400/01/18
شرکت پاندا به مدیر عاملی عباس قاسمی، از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرد،تجربه کار به عنوان مدیر بازاریابی و مشاور مالی یکی از شرکت های را داشت، به پشتوانه این تجربه و با ایده های خلاقانه خود پاندا را تاسیس کرد.  

تاریخچه و اهداف شرکت

درباره تاریخچه و اهداف شرکت تحت مدیریت‌تان و برنامه‌های شاخص آن توضیح دهید؟   در همان ابتدای کار در زمینه مبلمان و میز و صندلی متوجه خلاء موجود در برند هتلی در زمینه صنعت گردشگری در کشورمان شدم، با هدف تشکیل تولیدی میز و صندلی رستورانی با کیفیت تحقیقاتی را شروع کرده و پس از یک سال تولید چند نمونه بین المللی محصولات مرتبط را شروع کردیم. در شروع کار سختی های زیادی در تامین ماشین آلات داشتیم که با کمک دوستان فنی بعضی از ماشین آلات را بومی سازی کردیم که هزینه زیادی را در ابتدای کار به شرکت نوپای ما تحمیل کرد ولی نتیجه آن کیفیت خوب محصولات بود که در بازار به درستی خود را نشان داد و خیلی سریع برند پاندا در تمام کشور توانست نمایندگی فعال جذب کند. در واقع برنامه شاخص و هدف پاندا از همان ابتدا ایجاد یک برند تخصصی با کیفیت مناسب در سطح کشور بوده که تا حد زیادی توانستیم در این مسیر پیش برویم. حضور شرکت مبلمان پاندا در نمایشگاه بین المللی

ارزیابی جایگاه حرفه ای محصولات و خدمات

به طور مشخص چه محصولات یا خدماتی تولید و ارائه می‌کنید؟ جایگاه حرفه‌ای محصولات و خدمات خود را در بازار چگونه ارزیابی می‌کنید؟ محصولات شرکت پاندا بصورت تخصصی در زمینه میز و صندلی صنعت گردشکری شامل هتل ها، تالارها، رستوران ها، کافی شاپ ها و میز و صندلی نهارخوری اماکن عمومی است. به حمدالله با توجه به جایگاه مشتریانی که از سراسر کشور داشتیم میتوانم با اطمینان بگویم که در جایگاهی هستیم که انتظارش را داشتیم.  

ویژگی ها و مزایای منحصر بفرد محصولات و خدمات پاندا

محصولات و خدمات مجموعه شما چه مزایا و ویژگی‌های منحصر بفردی نسبت به رقبای داخلی و خارجی دارد؟ نهایت سعی خود را می کنیم تا کیفیت را متناسب با انتظار مشتری شرایط استفاده و برندهای برتر بین المللی ارتقاء بدهیم و تا حد زیادی موفق بودیم و در بعضی زمینه ها هم پیشرو بوده ایم، محصولات خارجی دو دسته هستند؛ اول با کیفیت بسیار بالا و بدون پشتیبانی، دوم بدون کیفیت و بدون پشتیبانی، ما سعی کردیم کیفیت همراه با پشتیبانی باشد، محقق شدن این هدف هم افتخار هم سود نصیب شرکت پاندا کرده است.  

اقدامات انجام شده در راستای اعتمادسازی مصرف کننده

در زمینة کیفیت محصولات خود چه اقداماتی انجام دادید که اعتماد مصرف‌کننده را موجب شود؟ در شرایط بد اقتصادی تولید محصول با کیفیت نسبت به قبل هزینه خیلی بیشتری روی دست تولید کننده میگذارد، با این حال ما هیچگاه از هدف اصلی خود یعنی کیفیت بالا برای صنعتی که کیفیت در آن فوق العاده حیاتی است دور نخواهیم شد، هرچند فروش محصول با کیفیت در این شرایط، فقط طیف مشتریان خاصی را شامل میشود. در یک کلام اعتبار را به افزایش تولید ترجیه میدهیم. برای گسترش فعالیت‌های مجموعة تحت مدیریت‌تان چه برنامه‌ها و طرح‌های توسعه‌ای در دست انجام دارید؟ برای شرکت پاندا ادامه راه به عنوان برند تخصصی مبلمان صنعت گردشگری بدون برنامه های توسعه امکان نداشته و نخواهد داشت، توسعه ماشین آلات، پرورش نیروی انسانی تخصصی، بهره گیری از مدیران شایسته و مهم از همه رسیدگی به انتظارات مشتریان بالاتر از چیزی که انتظارش را دارند، چیزی است که همیشه برای آن تلاش کرده و خواهیم کرد.  

صادرات به کشورهای دیگر

آیا صادرات به کشورهای دیگر هم دارید؟ در سطح بین الملل هم فروش داشتیم، امیدوارم در زمینه سیاست های خارجی کشور عزیزمان شرایط به گونه ای پیش برود که امکان صادرات فراهم شود.  

اطلاعات بیشتر

گواهینامه‌ها، افتخارات و استانداردهای ملی و بین‌المللی خود را معرفی کنید؟ بزرگترین افتخاری که نصیب هر تولید کننده ای میشود، رضایت مشتری هایش است، ولی در زمینه استقرار استاندارد های ملی و بین المللی هم شرکت پاندا فعال بوده و توانسته استاندارد های لازم را در ابتدای فعالیت اخذ کرده و در راستای افزایش کیفیت محصولات و خدمات مرتبط با محصول، استانداردهای ایزو در زمینه کیفیت، مدیریت داخلی، بهره وری، محیط زیست، حقوق مصرف کننده و سایر موارد دارد.   مصاحبه مدیرعامل پاندا