5 ایده برای زیبایی اتاق خواب خرید وسایل اتاق خواب

خرید وسایل اتاق خواب

5 ایده برای زیبایی اتاق خواب خرید وسایل اتاق خواب

برای طراحی و خرید وسایل اتاق خواب دو نوع افراد وجود دارند. برخی دوست دارند اتاقشان ساده باشد و برخی دیگر شیفته طراحی دکوراسیون اتاق خواب هستند. این روزها اجرای فضاهایی با چیزهایی که بر اساس یک موضوع چیده شده‌اند به یک روند تبدیل شده است. برنامه ریزی فضای شما با اشتیاق شما ارتباط زیادی […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1401/08/04
دسته بندی‌: دکوراسیون داخلی ،
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

برای طراحی و خرید وسایل اتاق خواب دو نوع افراد وجود دارند. برخی دوست دارند اتاقشان ساده باشد و برخی دیگر شیفته طراحی دکوراسیون اتاق خواب هستند. این روزها اجرای فضاهایی با چیزهایی که بر اساس یک موضوع چیده شده‌اند به یک روند تبدیل شده است. برنامه ریزی فضای شما با اشتیاق شما ارتباط زیادی دارد زیرا با اشتیاق ایده‌ها نیز به وجود می‌آیند. اگر برای مواردی از قبل برنامه ریزی نکنیم، فضای زیادی نادیده گرفته می‌شود و این جاست که طراحی نقش مهمی ایفا می‌کند. قبل از تصمیم گیری بهتر است با مواردی که اتاق خواب را شیک می‌کند آشنا شوید و از ایده‌هایی که درمورد اتاق خواب با تم سیاه و سفید هست بهره بگیرید.

چه مواردی اتاق خواب را شیک می‌کند؟

در این جا چند ایده طراحی اتاق خواب مدرن وجود دارد که می‌تواند در همین زمینه به شما کمک کند:

سر و تاج تخت

فرقی نمی‌کند طبق یک تم پیش بروید یا آن را مینیمال و ساده نگه دارید، سر تخت به زیبایی کل مکان می‌افزاید و فقط با کمی تغییر دادن در آن، ظاهر اتاق خواب شما تغییر می‌کند. این روزها انواع مختلفی از سر تختی‌ها مانند دیواری، سبک آزاد، پانل‌هایی با سبک‌های مختلف مانند سنتی، ظریف، پوستر، تخته سنگی، ساخته شده از انواع مختلف مواد مانند چوب، چرم، فلز، روکش‌دار و غیره در دسترس هستند.

فرش

فرش‌های زیر تخت به روش‌های مختلفی مانند محافظت از کف در برابر خراش‌ها کمک می‌کنند و با احساس راحتی و کلاس به اتاق رنگ نهایی را می‌دهند. فرش‌ها می‌توانند مانعی در نظافت باشند اما زمانی که به چیدمان فضای خود فکر می‌کنید، باید آماده باشید تا برای حفظ آن تلاش کنید.

خرید وسایل اتاق خواب

رنگ دیوارها

ما همیشه در مورد رنگ دیوار سردرگم می‌شویم زیرا گزینه‌های زیادی وجود دارد و ما به دنبال بهترین‌ها هستیم. چند رنگ وجود دارد که با همه چیز هماهنگ است. شما می‌توانید خاکستری را به عنوان پایه انتخاب کنید و سپس چیزهایی با چندین سایه از رنگ‌های زیبایی شناسی تیره قرار دهید تا هر چیز کوچکی را در اتاق خود برجسته کنید. این باعث می‌شود اتاق بزرگ و رنگارنگ با یک جلوه مینیمالیستی به نظر برسد.

نورپردازی

شما نباید سعی کنید همه رنگ‌ها را به اتاق خود بیاورید و اگر می‌خواهید باید با نورپردازی‌های رنگی که زیبا به نظر می‌رسند و با توجه به حال و هوا قابل تغییر هستند بازی کنید. آن‌ها باید هوشمندانه قرار گیرند. نور پردازی را می‌توانید به حالت‌های مختلف مثل نورپردازی مستقیم، نورپردازی از کف و نورهای ملایم و ساده در اتاق خود استفاده کنید.

مقاله پیشنهادی :” خرید صندلی تالار

گل و گیاه

این روزها افراد برای گیاهان بیشتر از عتیقه جات ارزش قائل هستند زیرا سرشار از تازگی و انرژی مثبت هستند. گیاهان غیر گلدار مناسب‌ترین حس زیبایی شناختی را به فضای اتاق شما می‌دهند و آن را بیشتر از همیشه زیبا می‌کنند.

گل و گیاه،خرید وسایل اتاق خواب

ایده‌های اتاق خواب سیاه و سفید یکنواخت

سیاه و سفید ترکیب رنگی عالی برای خرید وسایل اتاق خواب است. مطمئناً، ممکن است آن درخشش گرمی را که رنگ‌های دیگر مانند بژ، قهوه‌ای یا رنگ طبیعی چوب دارند را به اتاق ارائه نمی‌دهد اما سادگی ترکیب، ظاهری کلاسیک، جاودانه و آرام را ایجاد می‌کند که دقیقاً همان چیزی است که اتاق دارد. اتاق خواب نیاز به احساس آرامش و امنیت دارد و حتی اگر از نظر تئوری بسیار ساده باشد، یک اتاق خواب سیاه و سفید می‌تواند به روش‌های جالب زیادی متمایز شود.

حالا سوال اینجاست که چگونه اتاق خواب سیاه و سفید را تزئین کنیم؟ شما باید مطمئن شوید که تعادل کاملی بین دو رنگ ایجاد می‌کنید بدون این که در یکی یا دیگری زیاده روی کنید. همچنین ممکن است بخواهید رنگ‌های برجسته یا تکه‌های چوبی را با هم ترکیب کنید تا مطمئن شوید اتاق شما خیلی متفاوت نیست. در این جا نحوه چیدن دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید آورده شده است.

 مبلمان را عوض کنید

مبلمان سخت‌ترین قسمت یک خرید وسایل اتاق خواب سیاه و سفید است، زیرا این قطعات چشم نواز شما خواهند بود. بنابراین باید مطمئن شوید که چند تکه سیاه بزرگ و همچنین چند قطعه سفید دارید. شما همچنین می‌توانید قطعات مبلمان چوبی و شیشه‌ای و میزجلو مبلی – میزعسلی را به دلخواه خود با آن‌ها مخلوط کنید.

روی پارچه‌ها و پرده‌ها کار کنید

در کنار مبلمان، بزرگ‌ترین جاذبه بعدی اتاق شما پارچه‌ها خواهد بود. باید تلاش کنید تا حد امکان آن‌ها را متضاد کنید. به عنوان مثال، اگر یک تخت مشکی دارید، باید روی پرده‌های سفید سرمایه گذاری کنید. اگر یکی از دیوارها سفید است، پرده‌های سیاه بهترین هستند. از داشتن پرده‌های متضاد با تخت نترسید و بالش‌های هر دو رنگ را روی تخت قرار دهید.

خرید وسایل اتاق خواب_ تزیین اتاق خواب

آثار هنری را اضافه کنید

علاوه بر پارچه، هنر روشی عالی برای ایجاد کنتراست در دکوراسیون اتاق خواب سیاه و سفید شماست. شما می‌خواهید قطعاتی را انتخاب کنید که برجسته باشند، و ممکن است بخواهید آن‌هایی را که دارای رنگ برجسته هستند در نظر بگیرید.

تخت باید در مرکز قرار گیرد

ما همیشه سعی می‌کنیم تخت را در گوشه‌ای از دیوارهای مجاور قرار دهیم اما این کار اشتباه است. هر چقدر هم که فضا کوچک باشد، تخت همیشه باید در مرکز دیوار اصلی باشد که راه رفتن دور آن را آسان می‌کند و چیدن تخت راحت می‌شود.

دیوار تمام سفید

در حال حاضر اگر مطمئن نیستید که چه رنگی را روی دیوار خود رنگ کنید، باید رنگ سفید را انتخاب کنید. ظاهری کلاسیک می‌دهد و می‌توانید همه چیز را با آن ترکیب و ست کنید. توجه ویژه‌ای برای نگهداری آن لازم است اما ارزش آن را دارد و هرگز از مد نمی‌افتد.

دیوار سفید اتاق خواب،خرید وسایل اتاق خواب

همیشه قبل از خرید وسایل اتاق خواب به این فکر می‌کنیم که آن‌ها را چگونه بچینیم و با چه تم رنگی و در چه سبکی آن‌ها را انتخاب کنیم. دکوراسیون اتاق خواب معمولاً بستگی به سلیقه شما دارد اما با این حال اصولی وجود دارد که باید رعایت کرد. همچنین بهره گرفتن از ایده‌های سایر افراد می‌تواند اتاق شما را زیباتر کند. از این رو پیشنها می‌شود که قبل از خرید و تصمیم برای طراحی دکوراسیون، مواردی که اتاق خواب را شیک و لوکس جلوه می‌دهد را بررسی کنید و همچنین ایده‌هایی را برای داشتن اتاق سیاه و سفید مطالعه کنید.

ارسال پیام