رنگ دکورال چیست و چه کاربردی دارد؟

مبلمان پاندا - decoral color

رنگ دکورال چیست و چه کاربردی دارد؟

رنگ دکورال از یکی از روش های مرسوم و متنوع رنگ امیزی سطوحی همچون آلومینیوم یا upvc به حساب می آید. این نوع رنگ آمیزی موجب نقش بستن جلوه ای خاص از طرح چوب در سطح مورد نظر می گردد. طرح های دکورال بصورت فیلم های پلیمری بوده و دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1401/01/29
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

رنگ دکورال از یکی از روش های مرسوم و متنوع رنگ امیزی سطوحی همچون آلومینیوم یا upvc به حساب می آید. این نوع رنگ آمیزی موجب نقش بستن جلوه ای خاص از طرح چوب در سطح مورد نظر می گردد. طرح های دکورال بصورت فیلم های پلیمری بوده و دارای تنوع بسیار زیادی می باشند. این نوع رنگ که به عنوان لایه اول در پوشش سطح فلزی استفاده می گردد جزء رنگ‌های پودری به حساب می آید .

شیوه رنگ آمیزی دکورال به این صورت می باشد که در ابتدا با استفاده از آستر پودری مخصوص رنگ دکورال، سطح پروفیل آلومینیوم پوشیده شده که آمادگی سطح فلز جهت دکور کردن، پس از پخت رنگ داخل کوره الکترواستاتیک ایجاد می گردد. دلیل استفاده از پوشش پودری، زیرسازی مناسب برای قرارگیری فیلم بر روی آلومینیوم می باشد. رنگ پايه موجب سختی سطح محصول نهائی، حفاظت در برابر شرایط جوی همچون نور، آب و هوا، سايش، فرسايش و رطوبت مي شود.

قابل ذكر است كه صندلی های زیر از محصولات پاندا قابلیت سفارش با رنگ دکورال را هم دارند.

جهت خرید روی تصویر محصول کلیک کنید

صندلی تالاری بنکوئیت آلومینیومی 908

صندلی بنکوئیت آلومینیومی 905

صندلی بنکوئیت آلومینیومی 907

ارسال پیام