راهنمای خرید میز و صندلی فایبرگلاس

میز و صندلی فایبرگلاس

راهنمای خرید میز و صندلی فایبرگلاس

میز و صندلی فایبرگلاس جز مبلمان فضای باز محسوب می‌شوند. این مدل میز و صندلی‌های جدید جنس بیسار خوب و مقاومی دارند. ویژگی‌های خوب آن‌ها افراد را ترقیب کرده است که خرید این محصول رو بیاورند و از آن‌ها سالیان سال به خوبی استفاده کنند. از این رو در این مطلب به بررسی این نوع […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1401/06/24
دسته بندی‌: دکوراسیون داخلی ،
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

میز و صندلی فایبرگلاس جز مبلمان فضای باز محسوب می‌شوند. این مدل میز و صندلی‌های جدید جنس بیسار خوب و مقاومی دارند. ویژگی‌های خوب آن‌ها افراد را ترقیب کرده است که خرید این محصول رو بیاورند و از آن‌ها سالیان سال به خوبی استفاده کنند. از این رو در این مطلب به بررسی این نوع میز و صندلی‌ها پرداخته‌ایم. در این راهنمای خرید میز و صندلی فایبر، ما با شما در مورد اندازه، مراقبت و تمیز کردن صحبت خواهیم کرد تا بتوانید از فضای باز خود نهایت استفاده را ببرید.

5 نکته درباره خرید میز و صندلی فایبرگلاس

بودجه شما چقدر است؟

مانند هر میز و صندلی دیگری، می‌توانید کمی هزینه کنید یا زیاد خرج کنید. بررسی کنید که میز و صندلی فایبرگلاس از چه موادی ساخته شده است، در نظر بگیرید که چقدر کاربردی است و هر چند وقت یکبار از آن استفاده می‌کنید تا بر اساس آن بتوانید بودجه خود را خرج کنید.

چگونه از میز و صندلی فایبرگلاس خود استفاده خواهید کرد؟

آیا از این محصول برای استراحت، ناهار خوری یا انجام هر دو استفاده می‌کنید؟ آیا تعداد زیادی صندلی دارید یا فقط برای چند نفر جا دارید؟ پاسخ به این سوال‌ها به شما کمک می‌کند انتخاب کنید که آیا به صندلی یا میز ناهار خوری یا میز و صندلی برای صرف قهوه و عصرانه نیاز دارید.

میز و صندلی فایبرگلاس

میز و صندلی فایبرگلاس را کجا قرار دهیم؟

صندلی‌های ناهار خوری در فضای باز یک ویژگی عالی دارد آن‌ها فضای بسیار کمتری را نسبت سایر مبلمان‌ها اشغال می‌کنند. میزهایی که محکم و در عین حال سبک هستند ایده آل هستند زیرا می‌توان آن‌ها را به راحتی جمع کرد و در گوشه‌ای قرار داد. به خصوص اگر نمی‌توانید میز و صندلی‌ها را به داخل خانه ببرید و در زیر سقف انبار کنید داشتن چنین میز و صندلی می‌تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.

آیا میز و صندلی فایبر نیاز به نگهداری زیادی دارد؟

بهتر است سطح محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش و ویژگی‌های ضد زنگ قاب‌های میز و صندلی‌ها را بررسی کنید. به این دلیل که بدانید میز و صندلی برای استفاده در فضای باز مناسب است یا خیر. با این کار متوجه می‌شوید که آیا میز و صندلی انتخابی شما به نگه‌داری و مراقبت زیاد نیاز دارد یا نه.
آیا به راحتی فکر کرده اید؟
نه تنها مواد، پارچه‌ها و نوع ساخت میز و صندلی را بررسی کنید، بلکه مطمئن شوید که اندازه و شکل آن‌های برای فضای شما مناسب است و درست همانند مبلمان داخل خانه می‌تواند همه نیازهای شما را برآورده کند.

خرید میز و صندلی فایبرگلاس

صندلی‌های فایبرگلاس

مانند صندلی ناهار خوری، اگر به دنبال صندلی فایبرگلاس با تکیه گاه کمر هستید، ارتفاع پشتی صندلی بین 30 تا 40 سانتی‌متر ایده‌آل است. بهترین ارتفاع صندلی برای یک صندلی ناهار خوری متوسط زمانی است که بین بالای صندلی و بالای میز ناهارخوری 26 تا 30 سانتی‌متر فاصله باشد. اگر صندلی شما از کف تا بالای صندلی 46 تا 51 سانتی‌متر فاصله داشته باشد، به خوبی زیر یک میز با ارتفاع استاندارد قرار می‌گیرد و در عین حال برای پاها فضای زیادی را فراهم می‌کند.

صندلی تاشو

همچنین بررسی کنید که آیا می‌توان صندلی‌ها را تا کرد؟ این ویژگی‌ صرفه جویی در فضا در هنگام جمع کردن آن‌ها را بسیار بیشتر می‌کند. همچنین این صندلی‌ها سبک هستند و معمولاً جا‌به‌جایی آن‌ها آسان است و می‌توان آن‌ها را در هر جایی قرار داد.
صندلی‌هایی که روی هم قرار می‌گیرند
صندلی‌هایی که داخل یک دیگر قرار می‌گیرند و می‌توان آن‌ها را روی هم قرار داد واقعا عالی و مقرون به صرفه هستند. با این کار وزن دسته صندلی‌ها بالا می‌رود و در اثر باد واژگون نمی‌شوند. همچنین کمتر در فضای باز آسیب می‌بینند.
مراقبت و تمیز کردن
صندلی‌ها فایبرگلاس‌ها از پلی پروپیلن قالب‌گیری شده ساخته شده‌اند که سخت و بادوام است. سطح را با آب گرم و صابون بشویید تا هرگونه رد سطحی از بین برود. می‌توانید از یک اسپری تمیزکننده ملایم خانگی یا دستمال مرطوب میز و صندلی استفاده کنید. از آنجایی که صندلی‌ها از پلی پروپیلن ساخته شده اند، استفاده از اسپری آنتی باکتریال روی سطح خوب است.
قیمت و خرید میز و صندلی فایبرگلاس

میزهای فایبرگلاس

طو میز بر اساس میزان صندلی که می‌تواند دور خود جا دهد مشخص می‌شود. پس حتما قبل از خرید میز و صندلی فایبرگلاس باید به این نکته نیز دقت کنید. میز مورد نظر خود را اندازه بگیرید و مطمئن شوید که همه صندلی‌ها دور آن قرار می‌گیرند. در داخل خانه، پیشنهاد می‌کنیم بین لبه میز و هر دیوار یا بین سایر میز و صندلی اتاق، حدود 70 تا 90 سانتی‌متر فاصله بگذارید. فقط به خاطر داشته باشید که صندلی‌ها باید بتوانند به داخل و خارج کشیده شوند و فضای کافی برای عبور افراد باقی بماند. اگر می‌خواهید تصور بهتری از فضایی که میز اشغال می‌کند، داشته باشید، این فضا را روی یک برگه یا تکه کارت مشخص کنید. خرید صندلی رستوران فایبر گلاس می تواند بسیار کاربردی باشد.

میز گرد

اگر مکان کوچکی دارید اما همچنان می‌خواهید یک فضای ناهار خوری شیک در فضای باز ایجاد کنید از میزهای گرد کمک بگیرید. آن‌ها معمولاً دارای یک پایه هستند که به شما امکان می‌دهد در صورت نیاز چند صندلی اضافی را در اطراف میز قرار دهید. با میز گرد شما دیگر محدودیت ندارید.
صندلی تاشو-میز و صندلی فایبرگلاس

میز مربع یا مستطیل

این میز فضای زیادی را برای سرو همه غذاها و خوراکی‌های خوشمزه شما فراهم می‌کند. میز ناهار خوری مستطیل بزرگ‌تر است و یک میز ناهار خوری داخل خانه را برای شما تداعی می‌کند. می‌توانید در کنار میزهای مربع یا مستطیل صندلی و نیمکت‌های هماهنگ با آن قرار دهید تا هم تعداد نفرات بیشتری بتوانند از میزها استفاده کنند و هم بتوانید فضایی دنج و زیبا به وجود بیاورید. خرید میز و صندلی فایبرگلاس می تواند این فضای عالی را برای شما به ارمغان بیاورد.

مراقبت و تمیز کردن

برای تمیز کردن، ابتدا کوسن‌های تزئینی یا لوازم جانبی میز و صندلی را بردارید. سپس، به سادگی سطح را با آب صابون یا با یک اسید خانگی ملایم مانند سرکه یا آب لیمو بشویید.

میز و صندلی فایبرگلاس از جمله جدیدترین میز و صندلی‌هایی است که در بازار عرصه شده و به مرور طرافدارانی پیدا کرده است. ویژگی‌های مثبت این میز و صندلی‌ها باعث شده که اغلب افراد آن‌ها را برای استفاده در فضای باز انتخاب کنند. از این رو در این مطلب ما به بررسی انواع و نکات مهم و خرید میز و صندلی فایبرگلاس  این نوع میز و صندلی پرداختیم و به شما در خرید بهتر کمک کنیم.

ارسال پیام