راهنمای خرید میز گالوانیزه

راهنمای خرید میز گالوانیزه

میزهای گالوانیزه جز محصولاتی هستند که به خاطر مقاومت بسیار بالا و تحمل وزن زیاد در مجالس و نمایشگاه‌ها استفاده می‌شوند. خرید میز گالوانیزه به کسانی توصیه می‌شود که به دنبال محصولی سبک، مقاوم و کاربردی هستند که در مکان‌هایی مانند تالار، نمایشگاه و رستوران قابل استفاده باشد. در ادامه مطلب نکات بیشتری راجع به […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1402/01/15
دسته بندی‌: راهنمای خرید محصول ،
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

میزهای گالوانیزه جز محصولاتی هستند که به خاطر مقاومت بسیار بالا و تحمل وزن زیاد در مجالس و نمایشگاه‌ها استفاده می‌شوند. خرید میز گالوانیزه به کسانی توصیه می‌شود که به دنبال محصولی سبک، مقاوم و کاربردی هستند که در مکان‌هایی مانند تالار، نمایشگاه و رستوران قابل استفاده باشد. در ادامه مطلب نکات بیشتری راجع به این محصول و خرید آن را بررسی خواهیم کرد.

میز گالوانیزه چیست؟

ورق گالوانیزه یکی از محصولات آهنی است که با پوشش‌های مختلف فلزی پوشانده شده است. گالوانیزه کردن فولاد عموماً با روش نورد غوطه‌وری گرم انجام می‌شود و قدمت زیادی دارد. گالوانیزه کردن فولاد باعث مقاوم شدن آن در برابر خوردگی، زنگ‌زدگی و ضربه می شود. ورق‌ گالوانیزه به همین دلیل عمر طولانی و مقاومت بسیاری بالایی دارد. فولاد ضد زنگ بسته به صنعت مورد استفاده می‌تواند به لوله، اتصالات، قطعات خودرو و لوازم آشپزخانه تبدیل شود.

میز گالوانیزه تاشو از با استفاده از ورق 90 گالوانیزه سفید ساخته می‌شود. این ورق روی پایه‌های فلزی و تاشو سوار می‌شود که در انتها با پلاستیک پوشانده شده‌اند تا فلز به سرامیک و کف ساختمان آسیب نزند. ابعاد میز گالوانیزه اغلب 120 در 90 است و ارتفاع میز از زمین تا بالای میز 80 سانتی‌متر است. پایه‌های میز گالوانیزه با رنگ نقره‌ای کوره‌ای پوشانده شده‌اند و در اغلب موارد قابلیت تا شدن دارند.

کاربرد و قیمت میز گالوانیزه

در هنگام خرید میز تالار و خرید میز رستوران در کنار زیبایی محصولات، باید به دنبال محصولاتی باشید که مقاومت بسیار بالایی داشته باشند. در کنار میز و صندلی رستوران می‌توانید از میزهای تاشو گالوانیزه هم استفاده کنید. این میزها به دلیل ضدزنگ بودن قابلیت استفاده در فضای باز را دارند و نسبت به نورآفتاب، رطوبت و دیگر عوامل جوی مقاومند. میزهای گالوانیزه یکی از کاربردی‌ترین محصولات برای برگزاری مراسم و پذیرایی از مهمانان هستند.

به دلیل سادگی و مقاومت بالای این محصول، می‌توانید در محیط‌های متنوعی مانند تالار، سلف‌های غذاخوری، نمایشگاه‌ها و حتی منازل از آن‌ها استفاده کنید.

با تماس گرفتن با تولیدی‌ها می‌توانید نسبت به خرید میز گالوانیزه اقدام کنید. قیمت میز گالوانیزه بستگی به کیفیت ساخت محصول دارد. به طور کلی تولیدی‌ها این محصول را به صورت عمده و جزئی به فروش می‌رسانند.

ویژگی‌های خاص میز گالوانیزه

 • میز گالوانیزه بسیار سبک است و فضای کمی اشغال می‌کند. به این دلیل می‌توانید از این میز در محل کار یا منزل به راحتی استفاده کنید.
 • میزهای گالوانیزه تاشو به راحتی در فضای باز قابل استفاده‌اند و آسیب نمی‌بینند.
 • میزهای گالوانیزه استاندارد در زیر صفحه 3 پل دارند و به همین دلیل بسیار محکم و مقاومند.
 • در چهارگوشه میزهای گالوانیزه برش‌های قوطی خورده وجود دارد و پایه میز در چهار طرف آن قرار گرفته است. به این دلیل میز بسیار محکم است و تحمل وزن بسیار زیادی دارد.
 • این میزها قدرت نگهداری وزن‌ تا حدود 200 کیلوگرم را دارند.
 • پایه‌های میز گالوانیزه با رنگ کوره‌ای الکترواستاتیک پوشانده شده‌اند و ضدزنگ هستند.
 • پایه میز با استفاده از قوطی صنعتی 20 در 20 ساخته می‌شود.
 • روکش میز گالوانیزه یا بدون رنگ است یا با رنگ روغنی پوشانده می‌شود.

نکاتی راجع به خرید میز گالوانیزه

 • فضایی که در اختیار دارید را به دقت اندازه‌گیری کنید.
 • میزهای گالوانیزه ارتفاعی نسبتاً بیشتر از میزهای معمول‌تر دارند. در هنگام خرید به این نکته توجه کنید.
 • اتصالات را به دقت بررسی کنید. بخش مهمی از استحکام و تحمل وزن بالای این میزها وابسته به نوع و کیفیت اتصالات آن‌هاست. بنابراین پیش از قرار دادن وسایل فق سنگین باید از کیفیت و صحت اتصالات اطمینان حاصل کنید.
 • سعی کنید برای نظافت میزهای گالوانیزه از مواد اسیدی استفاده نکنید.
 • میزهای گالوانیزه به خوردگی و زنگ‌زدگی مقاومند اما بهتر است برای مدت طولانی آن‌ها را در محیط‌های مرطوب نگهداری نکنید.
 • پیش از خرید از هماهنگ بودن ارتفاع صندلی‌ها با میز اطمینان حاصل کنید.

جمع‌بندی

میزهای گالوانیزه محصولاتی مقاوم و بسیار باکیفیت هستند که برای استفاده در تالارها و رستوران‌ها و برای پذیرایی از مهمانان گزینه‌ای ایده‌آل به حساب می‌آیند. این میزها به دلیل سبک بودن، ضدزنگ بودن، تحمل وزن بالا و سهولت استفاده محصولاتی محبوب و کاربردی‌اند. خرید میز گالوانیزه برای تالارها، رستوران‌ها و برای پذیرایی از مهمانان در هر مراسمی گزینه‌ای به صرفه و کاربردی است.

ارسال پیام