انواع مدل میز عسلی جدید | جلو مبلی‌های پرفروش بازار

مدل میز عسلی، بهترین میز عسلی

انواع مدل میز عسلی جدید | جلو مبلی‌های پرفروش بازار

بعد از خرید مبل و سرویس خواب، نوبت به تهیه میز عسلی مناسب می‌رسد. حتما شما در نظر دارید که بهترین میز عسلی را برای خانه خود تهیه کنید به صورتی که هماهنگ با سایر اجزا و تکمیل کننده آن باشد. در این مطلب ما به بررسی انواع مدل میز عسلی پرداخته‌ایم. دوازده مدل میز […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1401/10/22
دسته بندی‌: دکوراسیون داخلی ،
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

بعد از خرید مبل و سرویس خواب، نوبت به تهیه میز عسلی مناسب می‌رسد. حتما شما در نظر دارید که بهترین میز عسلی را برای خانه خود تهیه کنید به صورتی که هماهنگ با سایر اجزا و تکمیل کننده آن باشد. در این مطلب ما به بررسی انواع مدل میز عسلی پرداخته‌ایم. دوازده مدل میز جلو مبلی معرفی شده، همه جدید و پر فروش هستند. مطالب گفته شده به شما در انتخاب میز جلو مبلی کمک می‌کنند.

مدل میز جلو مبلی جدید

اگر به دنبال آن هستید که بتوانید از میز عسلی خود برای فضای‌ها و در کنار مبلمان‌های مختلف استفاده کنید؛ میزهای عسلی جدید بهترین گزینه هستند. این میزهای عسلی معمولاً کم جا و سبک هستند و در عین حال بادوام‌اند، به صورتی که می‌توان از آن‌ها برای مصارف گوناگون غیر از پذیرایی نیز استفاده کرد.

مدل میز عسلی، بهترین میز عسلی

مدل جلو مبلی چوبی

در خرید میز عسلی بهتر است بدانید که چوب یکی از رایج ترین موادی است که میزهای عسلی از آن ساخته می شوند. آنها بسیار بادوام، قوی هستند و به سادگی و به طور طبیعی زیبا هستند. جلو مبلی های چوبی برای سفارشی سازی عالی هستند؛ زیرا می توان آنها را به معنای واقعی کلمه به هر چیزی که فکرش را بکنید تبدیل کرد. محبوب ترین انواع چوب برای میزهای عسلی، چوب های سخت مانند چوب ماهون، افرا و بلوط هستند. در چوب های نرم، کاج اغلب مورد علاقه و رایج است.

اکثر میزهای عسلی چوبی امروزی تولید انبوه می شوند. به همین دلیل است که اغلب از تخته های چوبی و تخته سه لا مهندسی ساخته می شوند و اگرچه میزهای عسلی چوبی معمولاً در داخل خانه استفاده می‌شوند اما اگر آنها در برابر عوامل جوی خشن آب‌بندی شده‌ باشند، می‌توان از آن‌ها در فضای باز نیز استفاده کرد.

مدل میز عسلی، بهترین میز عسلی

مدل میز جلو مبلی فلزی

ناگفته نماند که فلز یکی از مستحکم ترین مواد برای ساخت پایه‌ها یا سازه های نگهدارنده از میزهای عسلی است. یک تصور غلط رایج وجود دارد که فلز می تواند برای اتاق نشیمن خیلی سخت، خیلی زرق و برق دار، یا حتی خیلی سرد و کسل کننده به نظر برسد؛ اما در واقع اینطور نیست. هنگامی که فلز با پوشش های خاص براق یا مات سطح بالا پوشانده شود و در حالی که از پالت های خاموش استفاده می کند، در اصل می تواند بسیار مدرن و ظریف به نظر برسد. بنا بره نظر سنجی های ایجاده شده بهترین میز جلو مبلی نوع فلزی است.

مدل میز عسلی، بهترین میز عسلی

مدل میز عسلی ام دی اف

میز عسلی ام دی اف، برای مبل‌های راحتی بسیار مناسب است. چنین میزهایی معمولاً به صورتی طراحی شده‌اند که می‌توان چند عدد از آن‌ها را زیر هم قرار داد تا در مواقعی که به آن‌ها نیاز نیست فضای کمتری را اشغال کنند. میز عسلی ام‌ دی اف، ارزان‌تر میز عسلی چوبی است و مدل‌های مدرن و متنوع زیادی دارد.

مدل میز عسلی، بهترین میز عسلی

مدل میز جلو مبلی مدرن

اگر مبلمان شما مدرن است توصیه می‌کنیم که حتماً برای آن‌ها میزهای عسلی مدرن را خریداری کنید تا با یکدیگر هماهنگ شده و تکمیل کننده دکوراسیون داخلی منزل شما باشند. میزهای عسلی در سبک مدرن، نوآورانه و خلاق هستند و معمولاً برای استفاده  افراد جوان مناسب‌اند. این نوع از میزهای عسلی، از فلز و سنگ ساخته می‌شوند.

مدل میز عسلی، بهترین میز عسلی

مدل میز جلو مبلی طلایی

میز عسلی طلایی معمولاً به گونه‌ای است که هم با مبل‌های سلطنتی و کلاسیک و هم با مبل‌های مدرن هماهنگ می‌شود و برای کسانی مناسب است که هر دو این مبل‌ها در منزل خود دارند. همچنین این میزها را می‌توان در اتاق خواب نیز استفاده کرد. میزهای عسلی طلایی معمولاً از فلز بادوام و مرغوبی تهیه شده‌اند که اگر چه ظریف هستند، اما وزن زیادی را می‌توانند تحمل کنند. جنس صفحه چنین میزهایی از شیشه یا سنگ است.

 

مدل میز جلو مبلی سلطنتی

معمولاً میزهای عسلی که حالت سلطنتی و کلاسیک دارند از چوب تهیه می‌شوند و به رنگ‌های طلایی یا نقره‌ای یا به رنگ مبل‌های سلطنتی هستند که می‌خواهید همراه با میز از آن‌ها استفاده کنید. صفحه روی میزهای عسلی سلطنتی از چوب، شیشه یا سنگ است. این میزها جلوه زیبایی به محیط خانه می‌دهند و به خوبی با مبل‌های کلاسیک پذیرایی هماهنگ می‌شوند.

مدل میز عسلی سنگی

میزهای عسلی سنگی ساخته شده از سنگ های درجه یک مانند سنگ مرمر و گرانیت هستند. چنین میزهایی را نمی‌توان به صورت کامل از سنگ تهیه کرد، زیرا هم هزینه و هم وزن‌ بسیار زیاد خواهد شد. میزی عسلی است که عناصر سنگی در آن گنجانده شده است مثلاً صفحه‌ای سنگی دارد و پایه‌های آن چوب یا فلز ساده هستند، می‌توانید یکی از بهترین انتخاب‌ها برای مدل میز جلو مبلی باشد.

مدل میز جلو مبلی شیشه ای

اگر می‌خواهید به سراغ مواد میز عسلی بروید که هوای خاصی از ظرافت یا کلاس دارد، یکی از موادی که باید در نظر بگیرید باید شیشه باشد. میزهای عسلی شیشه ای در عین حال جنبه تزئینی و کاربردی دارند.

آنها می توانند در اتاق نشیمن کاملاً قابل توجه باشند، مخصوصاً وقتی که در کنار زیبایی های مدرن و سایر مبلمان شیک به نظر می رسند. آنها به ویژه با کاناپه های مدولار عالی به نظر می رسند.

واضح است که شیشه شفاف مورد علاقه است، زیرا بی انتها است و با هیچ رنگ یا طرحی در تضاد نیست. با این حال، طراحی عصر جدید به شیشه های رنگی نیز پرداخته است. که به طور غیر منتظره چشمگیر و زیبا است. شیشه رنگی نیز قطعاً ارزش توجه دارد.

شیشه های رنگی می توانند چشم را جلب کنند و لکه هایی از درخشندگی یا روشنایی را به اتاق اضافه کنند. نسخه دیگری از شیشه، شیشه آینه ای است که ظاهر بسیار بالایی ایجاد می کند. در کنار عناصر چوبی خاص، آنها می توانند تضاد مدرن و سنتی کاملی را ایجاد کنند.

مدل میز عسلی تاشو

میز عسلی تاشو سبک وزن و در عین حال قوی و بسیار قابل استفاده است. میز تاشو حمل را بسیار آسان می کند تا از آن در هر جای خانه یا حتی بیرون استفاده کنید.

مدل میز عسلی گرد

میز عسلی گرد یا بیضی شبیه به میز عسلی مثلثی شکل است که می تواند توجه را به خود جلب کند یا به راحتی نقطه کانونی اتاق نشیمن باشد. اگر به دنبال چیزی هستید که به فضا لطافت ببخشد یا یکنواختی دکوراسیون آن را از بین ببرد، میز عسلی گرد یا بیضی به طرز شگفت انگیزی برای شما کار خواهد کرد. با این حال، باید در نظر داشته باشید که میزهای عسلی گرد یا بیضی دارای جنبه های منفی خاصی هستند. برای مثال، اگر می‌خواهید از فضای گوشه‌ای استفاده کنید، ممکن است ایده‌آل نباشند.

مدل میز عسلی چستر

میز عسلی چستر یکی دیگر از نمونه میزهای عسلی است که می‌تواند به عنوان بهترین میز عسلی برای مبل چستر باشد. هماهنگی میز و مبل جلو خاصی به دکوراسیون منزل شما می‌دهد و باعث می‌شود که دیگر نیاز به جست‌وجو برای میز عسلی نباشید. دقت کنید شیشه روی میز نشکن و بادوام باشد همچنین شیشه‌ نباید مات یا تیره باشد تا به خوبی مدل چستر میز مشخص باشد. چنین میزی از جنس پارچه خود مبل تهیه شده و همان نظم را در میزان دکمه‌های به کار رفته روی بدنه دارد.

اگر به دنبال تهیه بهترین میز عسلی برای منزل خود هستید بهتر از قبل از هر چیز این نکته را در نظر بگیرید که مبلمان و سرویس خواب شما بهترین راهنما هستند و باید طبق سبک آن‌ها بهترین میز جلو مبلی را برای خود تهیه کنید. از این رو در این مطلب انوع مدل میز جلو مبلی جدید و پرفروش بازار تهیه شده است تا بتوانید یکی از آن‌ها را برای خود انتخاب کنید.

ارسال پیام