بهترین صندلی مدیریتی | معرفی مدل ها + راهنمای خرید

صندلی مدیریتی

بهترین صندلی مدیریتی | معرفی مدل ها + راهنمای خرید

صندلی مدیریتی جز لوازم ضروری دفاتر کاری است. دفتر مدیر مجموعه پرستیژ و وسایل خاص خودش را نیاز دارد. بهترین صندلی مدیریتی صندلی‌ای است که اصول ارگونومیک در آن رعایت شده باشد و از موادی مقاوم ساخته شده باشد. صندلی‌های مدیریتی موجود در بازار از تنوع نسبتا بالایی برخوردار هستند. در ادامه چند مدل از […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1401/05/25
دسته بندی‌: دکوراسیون داخلی ،
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

صندلی مدیریتی جز لوازم ضروری دفاتر کاری است. دفتر مدیر مجموعه پرستیژ و وسایل خاص خودش را نیاز دارد. بهترین صندلی مدیریتی صندلی‌ای است که اصول ارگونومیک در آن رعایت شده باشد و از موادی مقاوم ساخته شده باشد. صندلی‌های مدیریتی موجود در بازار از تنوع نسبتا بالایی برخوردار هستند. در ادامه چند مدل از این محصولات، به همراه نکاتی برای خرید را بررسی می‌کنیم.

صندلی مدیریتی ارگونومیک

صندلی‌های راحت و ارگونومیک خستگی را کاهش می‌دهند و به افراد اجازه می‌دهند زمان بیشتری کار کنند و آسیب کمتری به بدن‌شان برسد. در نتیجه محصولات ارگونومیک باعث افزایش بهره‌وری می‌شوند. این صندلی‌ها قابلت تنظیم دارند و طراحی خاص‌شان باعث می‌شود بدن حرکت داشته باشد و دچار گرفتگی نشود. دسته‌ها، ارتفاع نشیمن و پشتی این صندلی‌ها قابل تنظیم است و پایه‌های 5 ستاره دارند تا وزن را به صورت مساوی تقسیم کنند. در ادامه چهار مدل صندلی مدیریتی ارگونومیک را می‌بینیم.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی مدل  NOCM113با پشتی فنری

پشتی و نشیمن این صندلی مدیریتی طبق اصول ارگونومی طراح شده است. پشتی صندلی توری شکل است و مکانیزم فنری برای پر کردن گودی کمر دارد. قسمت پشت سر صندلی قابل تنظیم است. دسته‌های این صندلی متحرک هستند، دسته PVC دارند و ارتفاع‌شان قابل تنظیم است. در قسمت نشیمن صندلی فوم سرد پلی‌اورتان استفاده شده که در اثر استفاده تغییر شکل نمی‌دهد. پایه پنج پر فلزی صندلی مقاوم است به دلیل داشتن چرخ‌هایی از جنس پلی‌آمید کاملا بی‌صدا حرکت می‌کند. این محصول بهترین صندلی مدیریتی برای کسانی است که طراحی‌های مدرن را دوست دارند و ساعت‌های طولانی در دفتاری با چیدمان مدرن کار می‌کنند.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی مدل NOCM925i  با بالشتک گردنی

این صندلی مدیریتی طراحی کلاسیک‌تری دارد و با روکش چرمی پوشیده شده است. در قسمت پایه‌های صندلی آلومینیوم پنج‌پر دایکست برای افزایش زیبایی، کاهش وزن و توزیع مساوی وزن بدن استفاده شده است. همینطور عملکرد صندلی با وزن فرد قابل هماهنگی و تنظیم شدن است. دسته‌های صندلی‌ هم قابل تنظیم در پنج حاالت هستند، رویه PU دارند و ستون فلزی آبکاری شده دارند. در قسمت پشتی و نشیمن صندلی فوم سرد به کار رفته که از تغییر شکل در اثر استفاده جلوگیری می‌کند. چارچوب این صندلی از نئوپان ساخته شده که استحکام بالایی دارند و با فوم سرد پوشیده شده تا کاملا راحت باشد. بالشتکی که در قسمت گردن قرار می‌گیرد برای تکیه دادن سر و رفع خستگی کاربرد دارد. این محصول بهترین صندلی مدیریتی برای کسانی است که زمانی طولانی پشت میز می‌نشینند و به دنبال محصولاتی هستند که ترکیبی از طراحی مدرن و کلاسیک را ارائه می‌کند.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی مدل NOCM939 با طراحی کلاسیک

طراحی این صندلی کاملا کلاسیک است و برای دفاتر کاری با ظاهر و چیدمان کلاسیک مناسب است. این صندلی پایه پنج پر آلومینیومی دارد که با وزن کم بیشترین مقاومت را دارد و وزن بدن کاربر را به صورت مساوی روی پایه‌ها تقسیم می‌کند. دسته‌های صندلی در پنج حالت قابل تنظیم هستند. تکیه‌گاه صندلی بلند است و با ناهمواری‌های خاصی که رویش طراحی شده ستون فقرات را به بهترین صورت پوشش می‌دهد و برای کاربر بسیار راحت است. پشتی صندلی قابل تنظیم است و مکانیسمی خودکار برای حرکت همزمان پشتی و نشیمن دارد. درنتجه کابر می‌تواند چهار حالت مختلف را امتحان کند در هر شرایطی که بدنش راحت‌تر است پشتی و نشیمن را تنظیم کند. فوم سردی که در قسمت نشیمن و پشتی به کار رفته باعث حداکثر راحتی می‌شود. فوم سرد در اثر استفاده تغییر شکل نمی‌دهد و ظاهر صندلی همیشه نو می‌ماند. روکش این صندلی مدیریتی چرمی است.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی مدل CE120/NC/FT با طراحی مدرن

این صندلی مدیریتی اصول ارگونومی را با طراحی خاص و مدرن ترکیب کرده است. روکش صندلی از چرم پلی‌اورتان تنفسی ساخته شده که نرم و مقاوم است و باعث تعریق بدن کاربر نمی‌شود. دسته‌های صندلی در سه جهت تنظیم می‌شوند. در قسمت گودی کمر و گردن بالشتک‌هایی فراهم شده که حالت سالم ستون فقرات را حفظ کنند و مانع خستگی شوند. چارچوب صندلی از جنس فولاد است. طراحی مدرن و رنگ‌بندی این صندلی مدیریتی مناسب دفترهای کاری با طراحی مدرن است.

صندلی مدیریتی طبی

طراحی صندلی‌های مدیریتی طبی مانند صندلی‌های ارگونومیک با توجه ویژه به بدن انسان انجام شده است. صندلی‌های طبی با داشتن پشتی‌ها و نشیمن راحت باعث جلوگیری از آسیب به کمر و گردن کاربر می‌شوند. با تمام این امکانات، ‌صندلی‌های طبی قیمتی اقتصادی‌تر از صندلی‌های ارگونومیک دارند. این صندلی‌ها بهترین صندلی مدیریتی برای کسانی هستند که بودجه کمتری در اختیار دارند اما به دنبال خرید صندلی‌هایی با امکانات اساسی ارگونومیک هستند. در ادامه سه مدل این صندلی‌ها را معرفی می‌کنیم.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی طبی مدل MF860

این صندلی طبی دارای مکانیزم دو اهرم است. یک اهرم برای تنظیم ارتفاع صندلی دارد و یک اهرم برای تنظیم زاویه صندلی نسبت به میز. دسته‌های این صندلی ثابت هستند و قابلیت تنظیم ندارند. در قسمت نشیمن و پشتی از فوم سرد استفاده شده است.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی طبی مدل M 7000 A

این صندلی در قسمت کف و پشتی با فوم سرد پر شده است. مکانیسم دو اهرمی در این صندلی‌ هم موجود است. روکش صندلی از جنس چرم است و چرخ‌های ژله‌ای برای حرکت بی‌صدا دارد. همینطور پشتی صندلی قابلیت تنظیم در حالت دلخواه را دارد.

صندلی مدیریتی

صندلی مدیریتی طبی مدل T900 C

این صندلی مکانیسم دو اهرمه برای تنظیم ارتفاع و تنظیم زاویه دارد. فوم سرد به کار رفته در قسمت پشتی و نشیمن صندلی باعث راحتی و حفظ شکل صندلی می‌شود. روکش صندلی از جنس چرم پارس است. پایه پنج‌پر این صندلی از جنس کروم است که ضد خش و مقاوم است.

نکات مهم هنگام خرید صندلی مدیریتی

بهترین انتخاب و خرید با جستجو و توجه به نیازهای خاص‌تان ممکن است. در ادامه چند نکته مهم که در انتخاب بهترین صندلی مدیریتی به شما کمک می‌کند را مرور می‌کنیم.

 فضا و ابعاد را بسنجید

قبل از شروع جستجو برای محصول، مکانی که قرار است صندلی را در آن‌جا بگذارید انتخاب کنید. دانستن ابعاد فضایی که در اختیار دارید و نوع صندلی که نیاز دارید، قدمی مهم در خرید صندلی اداری است.

بدن و نیازهای خاص‌تان را در نظر بگیرید

ابعاد بدنی خودتان را در نظر بگیرید. صندلی انتخاب کنید که وزن بدن‌تان را تحمل کند و با نشستن در آن احساس راحتی کنید. ارتفاع صندلی باید به اندازه‌ای باشد که پاهایتان با زاویه نود درجه روی زمین قرار بگیرد. روکش صندلی باید هوا را از خودش عبور بدهد و از تعریق بیش از اندازه بدن جلوگیری کند. روکش را از جنسی انتخاب کنید که میزان پلاستیک کمتری در آن استفاده شده باشد. اگر وزن بالایی دارید، صندلی‌هایی انتخاب کنید که وزن بدن بیشتری را تحمل می‌کنند. بعضی از صندلی‌ها فقط شصت یا هفتاد کیلو را پوشش می‌دهند.

به قابلیت‌های خاص صندلی توجه کنید

صندلی طبی یا ارگونومیک بهترین انتخاب برای کسانی است که زمان طولانی می‌نشینند و کار می‌کنند. این صندلی‌ها به جریان خون درست و داشتن زاویه درست ستون فقرات کمک می‌کنند و آسیب‌های ناشی از نشستن طولانی مدت را به حداقل می‌رسانند. البته شاید شما نیاز به تمام امکانات صندلی‌های ارگونومیک نداشته باشید. در نتیجه بهتر است با توجه به نیاز و بودجه‌تان قابلیت‌های صندلی را انتخاب کنید.

برند را از یاد نبرد

سعی کنید از برندهای معتبر و باکیفیت خرید کنید. با یک بار هزینه کردن و خرید صندلی با کیفیت و با دوام در وقت و هزینه خودتان هم صرفه جویی می‌کنید. صندلی انتخاب کنید که ضمانت‌نامه و گارانتی داشته باشد تا خیالتان از خدمات پس از فروش راحت باشد. بهترین برند صندلی مدیریتی برندی است که امکانات کافی و خدمات پس از فروش به شما ارائه می‌کند.

پیشنهاد مقاله:” خرید میز فضای باز

عوامل موثر بر قیمت صندلی مدیریتی

قیمت صندلی مدیریتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. در ادامه این عوامل را بررسی می‌کنیم.

جنس و مواد اولیه

هرچه مواد اولیه استفاده شده در تهیه صندلی فلزی مدیریتی با کیفیت‌تر باشند، قیمت صندلی هم بالاتر خواهد رفت. مواد به کار رفته در ساخت اسکلت، چارچوب، پایه‌ها و دسته‌ها و همینطور روکش و جنس فوم به کار رفته در قسمت نشیمن پشتی همه می‌توانند قیمت بهترین صندلی مدیریتی را تعیین کنند.

طراحی

خلاقیت در طراحی و تولید صندلی‌های مدیریتی خاص و منحصر به فرد باعث هرچه جذاب‌تر شدن محصول و همینطور بالا رفتن قیمت تولید و خرید آن می‌شود. هرچقدر صندلی مدیریتی خاص‌تر و خلاقانه‌تر طراحی شده باشد، قیمت گران‌تری هم خواهد داشت.

ارگونومی محصول

محصولات ارگونومیک هماهنگ با بدن انسان ساخت شده‌اند و سلامتی بدن را تضمین می‌کنند. رعایت استانداردهای تولید محصول ارگونومیک باعث بالا رفتن هزینه تولید و در نتیجه بیشتر شدن قیمت صندلی‌ مدیریتی می‌شود.

برند، ضمانت و خدمات پس از فروش

گارانتی داشتن محصول به خریدار امکان می‌دهد تا مدتی بعد از خرید در صورت خرابی یا خسارت بتواند به صورت رایگان محصول را تعمیر یا تعویض کند. به همین دلیل ضمانت داشتن به معنی افزایش قیمت صندلی مدیریتی است، چون با پرداخت این هزینه به نوعی در حال بیمه کردن خریدتان هم هستید.

ارسال پیام