راهنمای خرید میز و صندلی باغی

مبلمان-فضای-باز-و-باغی-مبلمان-پاندا

راهنمای خرید میز و صندلی باغی

امروزه با توجه به افزایش زندگی آپارتمان نشینی، استفاده از فضاهای بالکن و تراس بسیار مرسوم و پرکاربرد شده است. از طرفی اشتیاق افراد به استفاده از فضاهای روباز جهت برگزاری مجالس همچون باغ تالارها، رستوران های د ارای فضای روباز و باعث افزایش تقاضا در تولید و عرضه محصولات مبلمانی مناسب گردیده است. از […]

نویسنده: manager
تاریخ: 1401/06/11
دسته بندی‌: عمومی ، مقالات جدید
امروزه با توجه به افزایش زندگی آپارتمان نشینی، استفاده از فضاهای بالکن و تراس بسیار مرسوم و پرکاربرد شده است. از طرفی اشتیاق افراد به استفاده از فضاهای روباز جهت برگزاری مجالس همچون باغ تالارها، رستوران های د ارای فضای روباز و باعث افزایش تقاضا در تولید و عرضه محصولات مبلمانی مناسب گردیده است. از جاییکه چیدمان این نوع فضا با محیط های داخلی و مسقف متفاوت بوده و شرایط آب و هوایی متغیر و متنوعی در این فضا در جریان می باشد، انتخاب میز، صندلی و بطور کل مبلمان مناسب، از اهمیت خاصی برخوردار است. به عبارتی میز و صندلی باغی با توجه به شرایط فضای مورد استفاده، از نظر تکنیک، ساخت و مواد به کار رفته، کاملا متفاوت از مبلمان داخلی می باشد.

متریال های مناسب مبل برای باغ

متریال های قابل استفاده در مبل برای باغ، باید در برابر رطوبت، باران، برف و نیز تابش آفتاب و شرایط جوی متغیر مقاوم بوده و دارای ماندگاری بالایی باشند. با توجه به شرایط گفته شده، یکی از بهترین گزینه ها، انتخاب میز و صندلی باغی با متریال های آلومینیوم، آهن آبکاری شده، استیل و چوب حرارت دیده ترموود می باشد. در واقع آلومینیوم فلزی مقاوم در برابر زنگ زدگی و تغییرات آب و هوایی بوده، رطوبت را جذب نمی کند، متورم نمی شود، ترک نمی خورد و در مقابل اشعه ماوراء بنفش به هیچ گونه پوششی نیاز ندارد. از طرفی آهن آبکاری شده و استیل هم با توجه به خواصشان گزینه های مناسبی به حساب می آیند. ترموود هم همچون آلومینیوم دارای مقاومت و دوام بالا در برابر شرایط متغیر جوی بوده و بسیار با استحکام می باشد. لذا مناسب ترین انتخاب برای فضاهای باز، صندلی، میز و مبلمان تولید شده از آلومینیوم و ترموود و دیگر متریال های ذکرشده می باشد. سایر متریال های دیگری که در ساخت این نوع مبلمان می توانند مورد استفاده قرار گیرند عبارتند از: اسفنج، رنگ، پارچه، شیشه، چوب و … . در ادامه با توجه به توضیحات بالا بهترین متریال مناسب برای تولید میز و صندلی فضای باز موارد زیر است:
  1. میز و صندلی فضای باز آلومینیومی
  2. میز و صندلی فضای باز آهن آبکاری شده
  3. میز و صندلی فضای باز چوبی
در ادامه هر کدام را با توجه به ویژگی هایی دارند برای شما بررسی می کنیم:

1- میز و صندلی فضای باز آلومینیومی

همان طور که می دانید آلومینیوم در برابر تغییر و تحولات هوایی و دمایی، مقاومت بیشتری نسبت به مواد سازنده صندلی باغی دارد. از این جهت مهندسین و طراحان کالاهایی آلومینیومی مناسب برای استفاده در فضای باز طراحی و ارائه کردند که هر کدام دارای ویژگی ها و ساختارهای ظاهری جذابی هستند. آلومینیوم در برابر رطوبت هوا عملکرد خوبی از خود نشان داده و می تواند مقاوت خوبی داشته باشد. همچنین از لحاظ رنگ بندی خرید میز و صندلی باغی فضای باز آلومینیومی تنوع بسیاری دارد. در نتیجه از این بابت جای هیچ نگرانی نیست. مبلمان-فضای-باز-و-باغی-مبلمان-پاندا

طرح‌ های مبل برای باغ و فضای باز

میز و صندلی باغی و فضای باز در طرح ها، شکل ها و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه شده و استفاده می شوند. این نوع از مبلمان که نسبت به انواع دیگر صندلی جدیدتر می باشند معمولاً دارای ست های دو نفره، چهار نفره و یا شش نفره به همراه میزی هستند. افرادی که قصد خرید این نوع از مبلمان را دارند بنا بر سلیقه خود، یکی از این مدل ها را انتخاب و در فضای باز مورد نظر خود، مورد استفاده قرار می دهند. از انواع مبلمان فضای باز می توان به تاب های ریلکسی، مبلمان باغی آلومینیومی، مبلمان باغی فلزی، مبلمان ویلایی حصیری و … اشاره کرد.

محصولات مختص فضای باز و باغی - مبلمان پاندا

با توجه به تقاضای موجود، شرکت مبلمان پاندا، اقدام به تولید محصولات متناسب فضای باز و باغی در دو دسته مبلمان آلومینیومی و دسته میز و صندلی فضای باز ترموود با کیفیتی قابل توجه و در طرح های متنوع نموده است. شما می توانید با در نظر گرفتن سلیقه شخصی خود، میز و صندلی باغ مناسب فضای خود را تهیه کنید.       مبلمان-فضای-باز-و-باغی-مبلمان-پاندا  

نکات مهم در خرید مبل باغی

توجه به نکات مهم در هنگام خرید میز و صندلی باغی می تواند به شما کمک کند که انتخاب خوبی را داشته باشید. صندلی های باغی باید مقاومت بالایی در برابر سرما و گرما داشته باشند زیرا به طور دائم زیر نور خورشید و باران قرار دارند. ادامه 3 نکته بسیار مهم در ارتباط با بهترین انتخاب به شما گفته ایم.
  • توجه به کیفیت
  • توجه به کیفیت رنگ
  • توجه به قیمت
مبلمان-فضای-باز-و-باغی-مبلمان-پاندا

توجه به کیفیت :

باید به استاندارد و کیفیت آن توجه لازم را بکنید. منظور استاندار اندازه و طراحی درست صندلی باغی است. مبلمان های بکیفیت برای فضای باز مناسب نیستند زیرا باعث آسیب رساند زود هنگام می شود. در گذشته  از مبلمان ها باغی وادراتی استفاده می شد اما امروز گروه های تولیدی زیادی در ساخت این صندلی ها تخصص پیدا کرده اند  و نمونه بهتری از وارداتی تولید می کنند.

توجه به کیفیت رنگ :

کیفیت بالای رنگ موضوع خیلی مهمی در میز  صندلی های باغی است. دلیل ان قرار گیری این میز  و صندلی ها در فضای باز است. در زمستان برف و باران و در تابستان نور خورشید باعث نابودی رنگ آن ها می شود. میز و صندلی های که از  رنگ های درجه یک استفاده می کنند علاوه بر زیبایی ظاهری آن کیفیت رنگی آن بهبود می بخشد و در برابر سرما و گرما  رطوبت  مقاومت بوده است

توجه به قیمت :

قیمت بالا همیشه به معنی جنس با کیفیت نخواهد بود. در چند سال گذشته با به وجود آمدن شبکه های احتماعی و گشترش تبلیغات  افراد اجناس بیکفیت خود را با قیمت بالا بفروش می رسانند. در این بین افرادی که احناس با کیفیت دارند و قیمت مناسب قربانی این افراد می شوند به همین دلیل در هنگام خرید جنس مورد نظر خود توجع زیادی به خرج دهید و حتما  به کیفیت آن توجه لازم را داشته باشید. مبلمان-فضای-باز-و-باغی-مبلمان-پاندا

در هنگام خرید میز و صندلی باغی باید به چه ویژگی‌های دقت کنیم؟

میز و صندلی باغی مانند هر وسیله‌ای دیگر باید مقاومت بالای داشته باشد. این سری از مدل‌ها به دلیل این‌که در فضای باز هستند و امکان آسیب رسیدن به آن‌ها شدید است باید کیفیت بهتری داشته باشند. بنابراین در این بخش از محتوا به ویژگی میز و صندلی باغی می‌پردازیم.

مقاومت و دوام زیاد

هر فصل از سال دارای مزیت و معایبی است. زمانی که شما صندلی خود را در بیرون قرار می‌دهید امکان دارد در برابر تابش نور خورشید، باران، برف قرار بگیرد بنابراین بهتر است در هنگام خرید میز و صندلی باغی تمام مواردی مانند جنس بدنه صندلی، جنس تشک نشیمن، جنس پارچه تشک و ... را در نظر بگیرید.

سبک بودن وزن

به دلیل جابه‌جایی زیادی که دارند بهتر است وزنی سبک را در نظر بگیرد. یکی از مهم‌ترین ویِژگی میز و صندلی باغی دارند جابه‌جای سریع و تغییر دادن دکوراسیون محوطه بیرون ویلا و یا باغ است. اگر وزن این صندلی ها زیاد باشد کمردرد به سراغ فرد می‌آید و باعث آسیب رسیدن ستون فقرات شما می‌شود. در هنگام خرید به وزن میز و صندلی دقت لازم را داشته باشید.

داشتن تنوع و طرح‌های بیشمار

تنوع و گوناگونی یک جنس باید به گونه ای باشد که مشتری را هیجان زده کند. مبل های فضای باز از این ویژگی برخوردار هستند. اگر از آن دسته افرادی هستید که در هنگام وجود تنوع زیاد گیج می‌شوید می‌توانید هزینه‌ای که می‌خواهید انجام دهید را در نظر بگیرید و سپس مستقیم به سراغ میز و صندلی باغی موردنظر خود بروید...  

رنگ‌بندی متنوع

رنگ‌بندی می‌تواند به میز و صندلی شما زیبایی ببخشد. یکی از ویژگی‌های بسیار مهم رنگ‌بندی میز و صندلی‌های است. شایان‌ذکر است که به‌طور عمده بدنه میز و صندلی‌های در طیف رنگی خاکستری، سفید و مشکی است این جنس تشک‌ها می‌تواند تغییر کند. از آن جای که معمولاً این نشیمن و پشتی صندلی برداشته می‌شود می‌توانید رنگ‌های مختلفی را در درازمدت تست کنید.    
شرکت مبلمان پاندا - اینستاگرام
شرکت مبلمان پاندا - پینترست
شرکت مبلمان پاندا - تلگرام
شرکت مبلمان پاندا - آپارات