بهترین برند مبلمان اداری ایرانی

بهترین برند مبلمان اداری ایرانی

مبلمان یکی از اجزای اصلی هر شرکت و سازمانی است. فرقی ندارد آن شرکت بزرگ یا کوچک باشد وقتی دست به ایجاد چنین کسب‌و‌کاری می‌زنید باید به فکر تهیه لوازم ضروری از جمله مبلمان اداری برای آن باشید. به همین دلیل صاحبان مشاغل و کسب‌وکار به دنبال مبلمان اداری برند برتر هستند و می‌خواهند که […]

نویسنده: حسام شیخی
تاریخ: 1401/06/10
دسته بندی‌: عمومی ،
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

مبلمان یکی از اجزای اصلی هر شرکت و سازمانی است. فرقی ندارد آن شرکت بزرگ یا کوچک باشد وقتی دست به ایجاد چنین کسب‌و‌کاری می‌زنید باید به فکر تهیه لوازم ضروری از جمله مبلمان اداری برای آن باشید. به همین دلیل صاحبان مشاغل و کسب‌وکار به دنبال مبلمان اداری برند برتر هستند و می‌خواهند که با یک بار خرید بتوانند به مدت طولانی و رضایت بخش به صورت روزانه از این مبلمان استفاده کرده و احساس خوبی را به همکاران و مشتریان خود القا کنند. از این رو در این مطلب با بهترین برند مبلمان اداری ایرانی آشنا می‌شویم تا کار تصمیم‌گیری برای خرید این وسایل آسان‌تر شود.

بهترین تولید کننده مبل چه ویژگیهایی دارد؟

بهترین تولیدکننده‌های مبلمان اداری سعی می‌کنند در همه زمینه‌ها رضایت مشتری را جلب کنند زیرا اگر مشتری راضی باشد به معنی درست بودن کار آن‌ها و در ادامه رونق بیشتر کسب‌وکار آن‌ها است. بهترین تولیدکننده‌های مبل چنین مبل‌هایی با ویژگی‌های زیر را تولید می‌کنند:

راحتی

نحوه استفاده از مبلمان اداری باید راحت باشد. مبلمان اداری باید راحتی زیادی را برای کسانی که از آن استفاده می‌کنند فراهم کند. مبلمان اداری راحت، کار کردن را آسان‌تر و موثرتر می‌کند. هنگامی که کارمندان از مبلمان راحت استفاده می‌کنند، در مقایسه با زمانی که مجبورند مبلمان مورد استفاده خود را اصلاح کنند، کارآمدتر کار خواهند کرد.

استحکام

مبلمان اداری باید محکم باشد به این معنی که مبلمان باید از مواد با کیفیت خوب ساخته شده و بادوام باشند. مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که بتوان از آن در انواع محیط‌های کاری استفاده کرد. مبلمان اداری باید برای مدت طولانی بدون نیاز به تعمیر یا تعویض مکرر در دفتر کار ساییدگی را تحمل کند.

بهترین برند مبلمان ایرانی

جلوه زیبا

مبلمان اداری باید جلوه ای حرفه ای بدهد. مبلمان اداری باید برای دفتر کار مکمل محیط اداری باشد. مبلمان اداری باید به نوعی معرف فرهنگ کاری اداره باشد و جلوه بسیار خوبی از دفتر داشته باشد.

متناسب با نیازها

مبلمان اداری باید متناسب با نیازهای همه نوع کارمندان یک اداره باشد. مهم است که اطمینان حاصل کنید که مبلمان اداری باید به گونه ای باشد که همه کارکنان بتوانند بر اساس نیاز و نیاز خود از آن استفاده کنند.

 

پیشنهاد مقاله:” خرید صندلی کافی شاپی

 

کیفیت مبلمان و متریال

اولین چیزی که هنگام بررسی قرار گرفتن در مقابل مبلمان باید به آن توجه کنیم، کیفیت مواد و مواد اولیه ای است که با آن ساخته شده است. موادی که باید انحصار مبلمان را تضمین کنند، بدون اینکه پایداری و استحکام آن در طول زمان فراموش شود. مبل اداری برند برتر این ویژگی را خواهد داشت.

موادی که یک مبلمان از آنها تشکیل شده است باید به راحتی تمیز، نگهداری و مراقبت شوند. بنابراین روکش هر قطعه باید به اندازه ای ضخیم باشد که در هنگام نشستن روی آن فشار و وزن را تحمل کند. علاوه بر این، روکش فومی که مبلمان با آن روکش می‌شود باید از تراکم بالایی برخوردار باشد و شامل تسمه‌ها و فنرهای لاستیکی باشد.

بهترین برند مبلمان ایرانی

معرفی 10 برند برتر مبلمان اداری ایرانی

در ایران شرکت‌های زیادی مبلمان اداری تولید می‌کنند. هر یک از این برندها ویژگی‌های خاص خود را دارند اما بعضی از برندها هستند که سال‌های زیادی است که در این زمینه کار می‌کنند و تولیدات خود را به بازار عرضه می‌کنند. بهترین برند مبلمان اداری ایرانی عبارتند از:

1-مبلمان اداری ساچیران

مبلمان اداری ساچیران 28 سال سابقه در تولید و فروش انواع مبلمان و میز فلزی و صندلی اداری دارد  و علاوه بر مبلمان محصولاتی مثل میزهای مدیریت، کمد، کتابخانه، داور و پارتیشن را می‌سازد و جزء مبلمان اداری برند برتر است.

2-مبلمان اداری راد سیستم

راد سیستم هم یکی دیگر از برندهای قدیمی در زمینه تولید مبلمان اداری است. این برند محصولاتی مثل صندلی انتظار، صندلی کارشناسی و صندلی مدیریتی دارد.

3-مبلمان اداری پاندا

مبلمان اداری پاندا از بهترین برند مبلمان اداری ایرانی است که علاوه بر زمینه تولید محصولات اداری در زمینه تولید میز و صندلی رستورانی و هتلی نیز فعالیت دارد. این تولیدکننده بیش از سه دهه در صنعت مبلمان فعالیت دارد و محصولات آن به خارج از کشور نیز صادر می‌شود.

4- مبلمان اداری جلیس

مبلمان جلیس از 1353 فعالیت خود را آغاز کرده است و به صورت تخصصی در زمینه تولید مبلمان و میز و صندلی اداری پیشرفت کرده است.

5-مبلمان اداری نیلپر

مبلمان اداری نیلپر کار خود را از سال 1371 شروع کرده است. با ورود رایانه‌ها به بازار صندلی‌های مخصوص رایانه را تولید می‌کند و بازار کار و محصولات خود را در طی سال‌های اخیر گسترده‌تر کرده است.

 

 

بهترین برند مبلمان ایرانی

6مبلمان اداری هلگر

مبلمان اداری هلگر از سال 1390 فعالیت خود را آغاز کرده است و بیش از 150 مدل میز و صندلی و مبلمان اداری در مجموعه خود تولید می‌کند.

7-مبلمان اداری نظری

این مبلمان ابتدا فعالیت خود را از سال 1338 آغاز می‌کند و سپس به مرور قدم در زمینه تولید مبلمان خانگی و اداری می‌گذارد. این برند توانسته طی این سال‌ها موفق عمل کند و گام‌های خوبی تولید و صادرات محصول بردارد.

8- مبلمان اداری راحتیران

راحتیران نیز یکی دیگر از برندهای مطرح ایرانی است که علاوه بر مبلمان اداری، صندلی‌های رستورانی و کودک، میزهای جلو مبلی و ناهار خوری، صندلی‌های انتظار و آموزشی و صندلی‌های آزمایشگاهی تولید می‌کند.

9- مبلمان اداری اروند

گروه تولید و صندلی اروند نیز فعالیت خود را از دهه 30 آغاز کرده است و سال‌ها در زمینه مبلمان به صورت تخصصی مشغول به فعالیت است و تاکنون توانسته افتخارات زیادی کسب کند.

10-مبلمان اداری فرامین

مبل فرامین اولین بار فعالیتش را سال 1383 آغاز می‌کند و پس از آن به مرور صعنت تولید مبلمان خود را گسترش می‌دهد و به صورت جدی در عرصه تولید محصولات اداری قدم می‌گذارد.

بهترین برند مبلمان ایرانی

مبل اداری از اصلی‌ترین نیازهای هر شرکتی است. مبلمان اداری می‌تواند جلوه و هویت یک شرکت را به مشتریان و همکاران شما نشان دهد. از طرفی اگر مبلمان، میز و صندلی، راحت و استاداندارد باشند اثر مستقیمی بر بهره‌وری کارکنان می‌گذارند. از این رو صاحبان کسب‌وکار به دنبا پیدا کردن بهترین برند مبلمان اداری ایرانی و خرید از آن هستند. این مطلب کمک می‌کند تا با ویژگی‌های تولیدکنندگان خوب مبل آشنا شوید و همچنین شناختی در زمینه برندهای برتر ایرانی در زمینه مبلمان اداری پیدا کنید تا بتوانید بهترین مبلمان اداری را برای فضای شرکت خود تهیه کنید

ارسال پیام