راهنمای انتخاب و خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

راهنمای انتخاب و خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

راهنمای انتخاب و خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

مباحث مربوط به دکوراسیون و زیبایی فضاهای باز، همواره جذابیت و اهمیت ویژه‌ای داشته‌اند. با استفاده از میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز، می‌توانید بر زیبایی این نوع فضاها بیافزایید. به این نکته توجه کنید که میز و صندلی‌ هایی که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید دارای دوام بسیار […]

نویسنده: فاطمه کیانی
تاریخ: 1403/03/07
دسته بندی‌: راهنمای خرید محصول ، دسته‌بندی نشده
نظرات: دیدگاهی وجود ندارد

مباحث مربوط به دکوراسیون و زیبایی فضاهای باز، همواره جذابیت و اهمیت ویژه‌ای داشته‌اند. با استفاده از میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز، می‌توانید بر زیبایی این نوع فضاها بیافزایید. به این نکته توجه کنید که میز و صندلی‌ هایی که در فضاهای باز مورد استفاده قرار می‌گیرند، باید دارای دوام بسیار بالایی باشند. همچنین راحت بودن نشیمن این نوع و صندلی‌ ها نیز از اهمیت بسیاری برخوردار است.

در این مقاله، سعی داریم در مورد راهنمای خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز و قیمت آن، اطلاعات مفصلی در اختیار شما قرار دهیم. علاوه بر این، در راهنمای میز و صندلی باغی، اطلاعات مناسبی قرار داده‌ ایم که می‌ توانید مطالعه کنید.

تصویر میز و صندلی فلزی باغی

ویژگی‌ های میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

از طریق آشنایی با ویژگی‌ های میز و صندلی فلزی باغی، می‌توانید انتخابی هوشمندانه در خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز داشته باشید. در ادامه در مورد ویژگی‌ هایی که این نوع میز و صندلی‌ ها باید داشته باشند، اطلاعاتی ارائه می‌دهیم.

1. مقاومت در برابر عوامل جوی

میز و صندلی فلزی باغی، باید در برابر عوامل محیطی مختلف، مقاومت بالایی داشته باشد. با توجه به اینکه این نوع میز و صندلی‌ ها در فضاهای باز قرار می‌گیرند، می‌بایست در برابر عوامل جوی مانند برف، باران، باد و تغییرات دمایی، بسیار مقاوم باشند. چنانچه در تولید انواع میز و صندلی باغی، از مواد اولیه با کیفیت استفاده نشود، این نوع محصولات خیلی سریع دچار زنگ زدگی و پوسیدگی خواهند شد.

فلزاتی همچون فولاد یا آلومینیوم به دلیل مقاومت بالا در برابر زنگ زدگی و خوردگی، برای استفاده در فضای باز و باغ ها، انتخابی مناسب هستند. توجه داشته باشید که مقاومت بالای پایه‌ های میز و صندلی نیز بسیار مهم است.

2. طراحی مناسب میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

میز و صندلی فلزی باغی باید دارای طراحی مناسبی باشد. هنگام خرید این نوع میز و صندلی‌ ها باید به سبک معماری محوطه مورد نظر و همچنین سلیقه خود توجهی ویژه داشته باشید. انتخاب میز و صندلی مناسب بر زیبایی باغ و ویلای مورد نظر، تاثیر زیادی دارد. میز و صندلی‌ های باغی در انواع مختلفی طراحی می‌شوند. میز و صندلی باغی کلاسیک، میز و صندلی باغی مدرن، میز و صندلی باغی رتان و … انواع مختلف این نوع محصولات هستند.

میز و صندلی‌ های کلاسیک، از طراحی ساده و زیبایی برخوردارند و اغلب از جنس فلز یا چوب ساخته می‌شوند. این در حالی است که در طراحی میز و صندلی باغی مدرن از خلاقیت بسیاری استفاده خواهد شد. شما می‌توانید با توجه به سلیقه شخصی و میزان بودجه‌‌تان، یکی از این نوع محصولات را انتخاب و خریداری کنید.

راهنمای انتخاب میز و صندلی فلزی باغی

3. اهمیت وزن میز و صندلی باغی

میز و صندلی فلزی باغی باید دارای وزن مناسبی نیز باشد. وزن مناسب میز و صندلی باغی باعث می‌شود که این محصولات به راحتی قابل حمل باشند. در صورت بالا بودن وزن آنها، استفاده و حمل آن‌ها بسیار دشوار خواهد بود. همچنین وزن مناسب میز و صندلی باغی می‌تواند به پایداری و ایمنی این محصولات کمک کند. با توجه به توضیحات ارائه شده، لازم است هنگام خرید این محصولات، به وزن آنها دقتی ویژه داشته باشید.

4. اهمیت راحتی میز و صندلی فلزی باغی

یکی از مهمترین ویژگی‌ هایی که میز و صندلی فلزی باغی باید داشته باشد، راحتی است. میز و صندلی‌ هایی که از لحاظ  ارگونومی مناسب هستند، دارای راحتی بالایی می‌باشند. استفاده از مواد با کیفیت برای ساخت میز و صندلی می‌تواند به افزایش راحتی و استحکام این محصولات کمک کند. بهره‌گیری از مواد نرم و مناسب برای صندلی و سطح صاف و مقاوم برای میز می‌تواند تجربه استفاده را برای کاربران بهبود بخشد. قابل ذکر است که امکان تمیزکاری آسان میز و صندلی فضای باز نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. عدم وجود منافذ زیاد در میز و صندلی موجب تمیزکاری آسان آن خواهد شد.

5. نگهداری مناسب از میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

جهت نگهداری بهتر از میز و صندلی فلزی باغی، باید آنها را به صورت مرتب تمیز کنید. نگهداری اصولی از این محصولات در فصل زمستان از اهمیت بیشتری برخوردار است. به این دلیل که در فصل زمستان دمای هوا به طور چشمگیری کاهش می‌یابد و همچنین برف و باران نیز می‌تواند باعث پوسیدگی میز و صندلی باغی شود. به همین دلیل لازم است قبل از فرا رسیدن فصل زمستان، برای نگهداری اصولی از میز و صندلی باغی چاره‌ای بیندیشید.

میز و صندلی‌ هایی که از جنس آلومینیوم هستند، دارای مقاومت بسیار بالایی در برابر رطوبت و زنگ زدگی می‌باشند. بسیاری از افراد، برای نگهداری بهتر از میز و صندلی باغی آلومینیومی، از کاور استفاده می‌کنند. دقت داشته باشید که قبل از کشیدن کاور بر روی میز و صندلی‌ های آلومینیومی، باید آنها با دقت تمیز و خشک کنید.

نگهداری اصولی از میز و صندلی فلزی باغی

6. نگهداری از میز و صندلی باغی فرفورژه

با توجه به اینکه احتمال زنگ زدن میز و صندلی باغی فرفورژه بیشتر است، نگهداری اصولی از آنها اهمیت بیشتری پیدا می‌کند. عواملی مانند فضولات پرندگان، تغییرات دمایی و … موجب ایجاد پوسیدگی‌ هایی بر روی صندلی فرفورژه می‌شود. همچنین لازم است این نوع محصولات را به صورت مرتب مورد بررسی قرار دهید و چنانچه اثرات زنگ زدگی را بر روی آنها مشاهده کردید، برای آن چاره‌ای بیندیشید.

شما می‌توانید با استفاده از سمباده یا برس سیمی، قسمت‌های زنگ زده محصولات فرفورژه را از بین ببرید. همچنین تمیز کردن مرتب محصولات فرفورژه نیز بسیار مهم است. توجه داشته باشید که بعد از شستن این نوع محصولات، باید خیلی سریع برای خشک کردن آنها اقدام کنید. با توجه به این نکات می‌توانید به صورت بلند مدت و بدون ایجاد هیچگونه مشکل خاصی، از میز و صندلی فرفورژه استفاده نمایید.

7. میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز را در زمستان در انبار بگذارید

در فصل زمستان، نگهداری صندلی فلزی باغی در انبار یا گاراژ می‌تواند به دلایل مختلفی مفید باشد. در ابتدا باید بگوییم، تغییرات هوا و شرایط آب‌ و هوایی سرد زمستان، ممکن است باعث خرابی و آسیب به صندلی باغی شود. این در حالی است که نگهداری در محیط بسته و محافظت شده می‌تواند از این خطرات جلوگیری کند. همچنین نگهداری صندلی باغی در محیط خشک و محافظت شده می‌تواند عمر مفید آن را افزایش داده و از فرسایش و خرابی آن جلوگیری کند. شما می‌توانید پس از سپری شدن زمستان، میز و صندلی باغی خود را از گاراژ یا انباری خارج کرده و در فصل بهار و تابستان از آنها استفاده کنید.

توجه کنید که پیش از قرار دادن میز و صندلی فلزی باغی در انبار یا گاراژ، آنها را کاملا تمیز کرده و از هر گونه آلودگی و گرد و خاک پاک کنید. با توجه به موارد فوق می‌توانید میز و صندلی‌ های باغی خود را به صورت هوشمندانه نگهداری نمایید و عمر مفید آنها را افزایش دهید.

راهنمای خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز

قبل از خرید میز و صندلی فلزی باغی به مواردی همچون جنس محصول، ابعاد، وزن و طراحی آن توجهی ویژه داشته باشید. مطمئن شوید که میز و صندلی باغی مورد نظر، با فضایی که قصد دارید آنها را قرار دهید، هماهنگ است. همچنین اطمینان حاصل کنید که میز مورد نظر دارای پوشش ضد خوردگی و ضد آب است. تنها در این صورت میز و صندلی‌ های باغی در برابر باران و نور خورشید مقاوم خواهند بود. انتخاب میز و صندلی که به راحتی تمیز می‌شود و نیاز به تعمیرات و نگهداری تخصصی نداشته باشد نیز بسیار مهم است.

در آخر باید بگوییم، انتخاب میزی با طراحی زیبا و مدرن که با سبک دکوراسیون ویلای شما هماهنگ است، می‌تواند بسیار مهم باشد. چنانچه نمای بیرونی ویلای مورد نظر کلاسیک است، خرید میز و صندلی باغی کلاسیک برای شما بسیار هوشمندانه به نظر می‌رسد. این در حالی است که میز و صندلی باغی مدرن، برای ویلاهایی که به سبک مدرن ساخته شده‌اند، مناسب هستند.

قیمت میز و صندلی فلزی باغ تالار

قیمت میز فلزی باغی و صندلی فلزی باغ تالاری به عوامل متعددی همچون جنس مواد اولیه، طراحی و کیفیت ساخت، ابعاد و اندازه محصول، شرکت تولید کننده و وضعیت بازار وابسته است. در ابتدا باید بگوییم، نوع فلز استفاده شده در تولید میز و صندلی باغ (مانند آلومینیوم، فولاد یا آهن) تاثیر بسزایی بر قیمت نهایی محصول دارد. همچنین طراحی خاص و کیفیت ساخت میز و صندلی نیز می‌تواند بر ارزش نهایی محصول بیفزاید. اندازه و ابعاد میز و صندلی باغ نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر بگذارد.

تصویر میز غذاخوری مربع آلومینیومی پاندا 501A

برخی میز و صندلی‌ های باغی چهار نفره و برخی دیگر شش نفره هستند. بدیهی است که قیمت میز و صندلی‌ های شش نفره بالاتر از میز و صندلی‌ های چهار نفره است. همچنین به این نکته دقت داشته باشید که برخی از این محصولات توسط شرکت‌های معروف و شناخته شده تولید می‌شوند. میز و صندلی‌ های باغی که در شرکت‌های معروف ساخته می‌شوند، قیمت بالاتری دارند.

در آخر باید در مورد عامل وضعیت بازار توضیحاتی ارائه دهیم. در واقع شرایط بازار و میزان تقاضا و عرضه نیز می‌تواند بر قیمت میز و صندلی‌ های فلزی باغ تاثیر بگذارد. توصیه می‌کنیم قبل از خرید این نوع محصولات، قیمت آنها را در فروشگاه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهید. تنها در این صورت می‌توانید خریدی هوشمندانه را تجربه کنید.

خرید میز و صندلی فلزی باغی با رنگ مناسب

خرید میز و صندلی فلزی باغی با رنگ مناسب بسیار پر‌اهمیت است. انتخاب رنگ مناسب برای میز و صندلی باغی باعث هماهنگی میز و صندلی با دکوراسیون باغ یا ویلا می‌شود. همچنین رنگ مناسب می‌تواند به جلوه زیبایی محیط باغ یا ویلای شما افزوده و آن را زنده و دلپذیرتر کند. رنگ‌های آرام و طبیعی می‌توانند احساس آرامش و راحتی را در فضاهای باز بیشتر کنند و برای استراحت و خلق یک محیط آرام بسیار موثر باشند. در آخر باید بگوییم، انتخاب رنگ مناسب می‌تواند از زنگ زدگی و خرابی زود هنگام محصولات فلزی جلوگیری کند.

چه نوع میز و صندلی‌ هایی برای قرارگیری در باغ و فضای باز مناسب هستند؟

انواع مختلفی از میز و صندلی‌ های باغی وجود دارند که هرکدام از آنها در طرح‌های متفاوتی تولید می‌شوند. شما می‌توانید با توجه سلیقه خود و خانواده‌تان یک نوع از این میز و صندلی‌ ها را انتخاب و خریداری کنید. در ادامه انواع میز و صندلی‌ های باغی را به شما معرفی خواهیم کرد.

1. تاب ریلکسی:

وجود یک تاب ریلکسی در کنار میز و صندلی فلزی باغی بسیار ضروری به نظر می‌رسد. تاب‌های ریلکسی در انواع مختلفی تولید می‌شوند و هر کدام از آنها دارای خصوصیات متفاوتی هستند. شما می‌توانید از طریق دریافت مشاوره از کارشناسان گروه تولید پاندا، تاب ریلکسی مناسب با فضای باز خود را انتخاب و خریداری کنید.

2. میز و صندلی ترموود یا تارنو:

این نوع چوب‌ های تلفیق شده با فلز مزایای متعددی از جمله مقاومت در برابر آب و هوا، زیبایی ظاهری، نیاز به مراقبت کم و قیمت مناسب را ارائه می‌دهند که آنها را به انتخابی عالی تبدیل می‌کند.

تصویر میز و صندلی ترموود یا تارنو مناسب فضای باز و باغ تالار

3. صندلی فضای باز کافی شاپی:

نگهداری آنها ساده است، زیبایی بصری زیادی دارند و تمیز کردنشان با یک دستمال مرطوب و محلول‌های شوینده به راحتی انجام می‌شود. استحکام بالا و توانایی تحمل وزن زیاد، آنها را برای استفاده‌ های طولانی مدت و محیط‌ های پر تردد مناسب می‌کند.

4. میز و صندلی بنکوئیت پاندا:

استفاده از صندلی و میز بنکوئیت پاندا برای باغ و فضای باز مزایای زیادی دارد، از جمله طراحی شیک و زیبا که جلوه‌ای خاص به محیط می‌بخشد، مقاومت بالا، راحتی و ارگونومیک بودن برای نشستن طولانی مدت، قابلیت جابجایی آسان، تنوع در طرح و رنگ متناسب با سلیقه‌ های مختلف، و دوام و نگهداری آسان. این ویژگی‌ها باعث می‌شوند که میز و صندلی بنکوئیت پاندا گزینه‌ ای مناسب برای باغ تالارها باشد.

5. میز و صندلی فلزی پاندا:

میز و صندلی‌ فلزی پاندا معمولاً از موادی مانند آلومینیوم، فولاد یا آهن ساخته می‌شوند که مقاومت بالایی در برابر شرایط آب و هوایی مختلف دارند، علاوه بر قیمت و کیفیت مناسب، دچار زنگ‌زدگی یا پوسیدگی نیز نمی‌ شوند.

تصویر میز و صندلی فلزی پاندا

طراحی اصولی خانه باغ ایرانی

در این بخش به ذکر توضیحاتی می‌پردازیم که با توجه به آنها بتوانید خانه باغ خود را به صورت کاملا ایرانی طراحی کنید. جهت طراحی اصولی خانه باغ ایرانی می‌توانید از المان‌های معماری سنتی ایرانی مانند گنبد، آبنمای سنتی، حوض، نمای سنگی یا آجری استفاده کنید. بهره‌گیری از رنگ‌های گرم و آرام برای دیوارها و سقف‌ها نیز بسیار مناسب است.

توجه به دکوراسیون داخلی خانه باغ نیز بسیار مهم به نظر می‌رسد. استفاده از کاشی‌ های دست‌ ساز، گلیم، قالیچه برای تزیین خانه باغ، می‌تواند زیبایی و اصالت فضا را دو چندان کند. در آخر باید به تاثیر انتخاب مبلمان و لوازم دکوراسیون مناسب اشاره کنیم. انتخاب وسایلی که با معماری ایرانی هماهنگ است می‌تواند زیبایی محیط را تکمیل کند.

آنچه برای طراحی خانه باغ ایرانی باید بدانید!

خرید میز و صندلی فلزی مناسب باغ و فضای باز از مراکز معتبر

خرید میز و صندلی فلزی ماسب باغ و فضای باز از مرکزی معتبر و شناخته شده بسیار مهم است. گروه تولیدی مبلمان پاندا، سالیان سال است که در زمینه تولید و عرضه صندلی و میز باغ تالار و هتل فعالیت می‌کند. رستوران‌ ها و هتل‌ های معروفی با مجموعه ما همکاری داشته‌اند. افراد مشغول به کار در این مجموعه خلاء موجود در بازار ایران در زمینه تولید میز و صندلی‌ های بنکوئیت را تشخیص داده و برای تولید این نوع محصولات اقدام کرده‌اند. پاندا از متخصصان با تجربه و آموزش دیده تشکیل شده است و توانسته‌ است با تکیه بر تخصص خود با کیفیت‌ ترین محصولات را تولید و به بازار عرضه کنند.

جهت خرید انواع میز و صندلی فلزی باغی از گروه تولیدی مبلمان پاندا، می‌توانید از طریق راه‌های ارتباطی ثبت شده در وب‌سایت با کارشناسان فروش ما در تماس باشید. این افراد به صورت تمام وقت آماده ارائه مشاوره تخصصی به شما عزیزان می‌باشند. امیدواریم با مطالعه این مقاله بتوانید با کیفیت‌ ترین میز و صندلی‌ های باغی فلزی را تشخیص داده و خریدی هوشمندانه داشته باشید.

ارسال پیام